0:38 Neděle 31. 5. 2020 svátek má Kamila
holesovice

Milí čtenáři,

do rukou se vám tento týden dostalo první vydání magazínu HOLEŠOVICE. Naším cílem je vás zaujmout, inspirovat a stát se praktickým zdrojem informací o dění na Sedmičce. Nový magazín je určen všem obyvatelům Prahy 7, tedy nejen Holešovic a Letné, ale nově také městské části Praha Troja.

18. 5. 2015 Jana Bábíková

Pojďme si společně představit první květnové vydání.

V úvodním tématu se aktuálně věnujeme školkám a školičkám. Na Sedmičce bydlí řada rodin s předškolními dětmi. A právě pro ně jsme připravili přehled soukromých školek, které v tuto chvíli mají volnou kapacitu pro školní rok 2015/16. Výběr je veliký a věříme, že vám přehled pomůže zvolit to pravé pro vaše dítko.

Profilový rozhovor byl vždy oblíbenou rubrikou pro nás i naše čtenáře, proto jsme se rozhodli věnovat mu větší prostor a titulní stranu. Pro první vydání jsme zvolili vyhlášeného gurmána Pavla Maurera, který je v Praze 7 doslova jako doma. Svoji kancelář má totiž v horních holešovicích a s rodinou bydlí v sousední Troji. Pokud vás zajímá, kde mu na Sedmičce chutná, kam chodí na vánočky či cukroví, pak neváhejte a prostudujte jeho tipy.

Co se děje na Sedmičce? Přehled pozvánek a upoutávek na zajímavé akce je samozřejmou součástí magazínu Holešovice. Nově jsme přidali také rubriku Sport, kde najdete tipy pro aktivní sportování i na zajímavé sportovní zápasy. V květnu si například určitě nenechte ujít beachvolejbalový turnaj na Štvanici a v červnu pro změnu prvotřídní tenis ve Stromovce.

Na Sedmičce žije řada zajímavých osobností, které možná potkáváte na ulici, a ani nevíte, že se jedná třeba o potomka slavného spisovatele či uznávaného vědce. A právě proto přicházíme s novou rubrikou Příběhy ze Sedmičky, ve které vám některé z nich představíme. Prvním z nich je přední odborník na české pivo Jan Šuráň, který je technologickým konzultantem pivovarů v Japonsku, na Filipínách či v USa. Zajímá vás, kam chodí na pivo? Zeptali jsme se za vás... Tematicky pak navazujeme další oblíbenou rubrikou s přehledem letních zahrádek nejen pro milovníky piva, ale také vegetariánských specialit.

Jak to bude s anketou Nejlepší na Sedmičce? V loňském roce jsme obdrželi ve všech 26 kategoriích více než 150 000 hlasů. Anketa je na Sedmičce velmi oblíbená a my s ní určitě budeme pokračovat. Již teď můžete hlasovat pro svoje oblíbené restaurace, kadeřnictví či kavárny na nové adrese: www.magazinHolesovice.cz

Magazín Holešovice bude financován z inzerce. Inzertní klienti pro nás budou stejně jako dosud váženými obchodními partnery, kterým rádi vyjdeme vstříc speciální nabídkou, marketingovou radou či pomocí s výrobou inzerce. Uděláme maximum pro oboustrannou spokojenost.

Krásný květen nejen s magazínem Holešovice vám přeje.

Jana Bábíková

----------------------------------------------------------------

Chcete se vyjádřit k aktuálním tématům na Sedmičce?
Vaše názory nám prosím posílejte na email: nazory@magazinHolesovice.cz

Pořádáte akce a chcete, abychom uveřejnili upoutávku?
Prosím, kontaktujte naši redakci na emailu: redakce@magazinHolesovice.cz

Máte zájem o inzerci?
Prosím, kontatujte naše inzertní oddělení: inzerce@maurisro.cz, tel: 731 377 355

Email: inzerce@maurisro.cz
Mobil: 731 377 355
Více informací zde

zpravy-ze-sedmicky
Komerční sdělení
Duhovka gymnázium Vás zve na dny otevřených dveří

Duhovka gymnázium Vás zve na dny otevřených dveří

24.11.2015 a 2.2.2016
Ortenovo náměstí 1275/34
170 00 Praha 7 -...


Komerční sdělení
Jedete na dovolenou? Poraďte se s HAVEX-auto

Jedete na dovolenou? Poraďte se s HAVEX-auto

Ještě vzpomínáte na loňskou dovolenou a už vás čeká ta letošní? Do letních...


Milí čtenáři,

Milí čtenáři,

do rukou se vám tento týden dostalo první vydání magazínu HOLEŠOVICE....


BLAHOPŘEJEME A VZPOMÍNÁME

BLAHOPŘEJEME A VZPOMÍNÁME

Novinka v magazínu Holešovice! Oslaví někdo z vaší rodiny významné...


Anketa Nejlepší na Sedmičce pokračuje

Anketa Nejlepší na Sedmičce pokračuje

Oblíbili jste si anketu Nejlepší na Sedmičce? Nezoufejte, anketa bude...